Як заробити чималу суму грошей на непотрібних деталях?

20.03.2019, 14:16
Як заробити чималу суму грошей на непотрібних деталях?

Шукаєте можливість заробити реальні гроші - придивіться, чи не лежать вони у вас під ногами! Старі радіокомпоненти можуть стати приємним додатком до вашого бюджету або навіть заробітком. Такі деталі скуповує оптом і в роздріб компанія «Скупка РЕК».
 

Що можна продати

У багатьох вдома лежать зайві радіодеталі радянського виробництва або стара техніка від радіол до холодильників. Списані запчастини для радіоелектронної промисловості можуть зберігатися і на складах підприємств. Позбудьтеся мотлоху з вигодою! Радіодеталі СРСР та країн РЕВ затребувані в промисловості і можуть принести живі гроші.

Львівська компанія «Скупка РЕК» постійно скуповує радіоприлади і деталі – можливо, у вас знайдуться на продаж:

  • радіоелектронні деталі і компоненти (нові з держрезерву або б/в);
  • радіоелектронні прилади, ЗІП і комплектуючі (робочі і неробочі, старі і нові);
  • міні-станції і АТС будь-якої моделі і в будь-якому стані.

Всі розцінки на поточний день можна побачити в постійно оновлюваному прайс-листі на сайті компанії.

Не знайшли в прайсі деталей, які є у вас? На них теж можна заробити! Зв'яжіться з представниками компанії за телефоном, скайпом або електронною поштою. Розкажіть, які запчастини чи устаткування маєте, в якому стані товар, чи є фабрична упаковка. Ідеальним варіантом буде додати фотографії РЕК. Вас оперативно проконсультують з усіх питань, запропонують ціну і спосіб доставки товару.

Як можна продати

Компанія «Скупка РЕК» знаходиться у Львові, проте працює з клієнтами по всій країні. Угоди укладаються з громадянами України, а також компаніями-резидентами, незалежно від форми власності.

Як продати непотрібні радіодеталі? Є кілька можливостей, обирайте зручну:

Знаходитеся у Львові або області? Вам може бути зручно доставити товар «своїм ходом» в центральний офіс компанії (адреса вказана на сайті). У вашій присутності менеджери оцінять товар, узгодять деталі і підготують документацію.
Живете чи працюєте не на Львівщині? Маєте два варіанти співробітництва з компанією, залежно від кількості товару. Якщо у вас деталей небагато, зручно буде скористатися послугами Нової Пошти. Ви можете оцінити свій товар самостійно згідно прайсу на день відправлення товару або довірити оцінку фахівцям в головному офісі. Якщо ви готові продати велику гуртову партію товару (незалежно від місцезнаходження), «Скупка РЕК» готова запропонувати послуги з демонтажу та вивезення радіодеталей.

Повна оплата надійде на ваш рахунок в будь-якому українському банку протягом доби з моменту укладення угоди. В оплаті покупець врахує відсоток банківської комісії.

Чому клієнти обирають «Скупку РЕК»? Перш за все - через приємні розцінки на деталі (по багатьох позиціях ціни вищі за середньоринкові) та пільгові умови для гуртових продавців. Компанія дбає про комфорт клієнта, гарантуючи:

  • зручний актуальний прайс;
  • оперативні консультації;
  • швидку чесну оплату товару;
  • прості оперативні угоди з оформленням документів.

Продавши деталі і прилади компанії «Скупка РЕК», ви отримаєте подвійний профіт: звільните місце в приміщенні і поповните свій бюджет. Не пропустіть можливість отримати гроші без проблем!

Читайте также