Європейський Союз профінансує закупку близько 30 млн світлодіодних лампочок для України

Єврокомісія профінансує закупку близько 30 мільйонів світлодіодних лампочок для України. Про це повідомила Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн на міжнародній конференції з підтримки України в Парижі.

13 грудня 2022

В Україні зберігається дефіцит електроенергії

В Україні станом на 11:00 8 грудня зберігається дефіцит електроенергії. У кількох областях через перевищення лімітів споживання застосовані аварійні відключення. Про це повідомляє НЕК "Укренерго".

 "Станом на 11:00 8 грудня через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі, в системі зберігається значний дефіцит електроенергії. Для обленерго доведено ліміти споживання електроенергії", - йдеться у повідомленні.

08 грудня 2022

Укренерго: Ситуація в енергосистемі залишається складною

Станом на 5 грудня ситуація в енергосистемі України залишається складною. Зберігається дефіцит електроенергії. Усім обленерго встановлено ліміти добового споживання електроенергії. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

На ранок понеділка диспетчерський центр Укренерго фіксує зростання обсягів споживання електроенергії. Це пов'язано як з початком робочого тижня, так і з помітним зниженням температури майже по всій країні.

05 грудня 2022

Росія пошкодила практично всі теплові та гідроелектростанції України - Укренерго

Усі великі гідро- та теплоелектростанції зазнали пошкоджень через масовані ракетні обстріли російською федерацією. Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький на брифінгу в Media Center Ukraine.

22 листопада 2022

В Україні почалися обмеження постачання електроенергії

З 20 жовтня по всій Україні вводяться обмеження постачання електроенергії - громадян закликають мінімізувати використання світла з 7:00 до 23:00. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

20 жовтня 2022

"Укренерго" закликало українців економити електроенергію

Вранці 12 жовтня українці збільшили споживання електроенергії на 6% у порівнянні з учорашнім днем, тому "Укренерго" вимушено застосувало обмеження споживачів у Києві та Київській області, а також у Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях.

12 жовтня 2022

Тарифи "Євро-Реконструкції" на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні не підвищуватимуться

Міська влада Києва затвердила ціни на опалення та гарячу воду для ТОВ "Євро- Реконструкція", яка є оператором Дарницької ТЕЦ і постачальником послуг у Дарницькому та Дніпровському районах, на рівні минулого опалювального сезону. Про це повідомили в КМДА.

31 серпня 2022

Місія МАГАТЕ вирушила на Запорізьку АЕС

Місія Міжнародного агентства з атомної енергії вирушила на Запорізьку АЕС. Про це 29 серпня повідомив у Twitter голова МАГАТЕ Рафаель Ґроссі.

"Цей день настав, місія МАГАТЕ з підтримки і допомоги зараз вже у дорозі на Запорізьку АЕС. Ми маємо забезпечити безпеку найбільшого в Україні і Європі ядерного об'єкта. Пишаюся тим, що керую цією місією, яка прибуде на ЗАЕС пізніше цього тижня"- йдеться у повідомленні.

29 серпня 2022

ЗАЕС вдалось під'єднати до енергосистеми України

Запорізьку атомну електростанцію вдалось під'єднати до енергосистеми України - вона виробляє енергію для нашої країни, триває набір потужності, повідомляє  Енероатом

"26 серпня 2022 року о 14.04 один із зупинених учора енергоблоків ЗАЕС підключений до енергомережі, триває набір потужності", – йдеться у повідомленні.

 Зауважень до роботи обладнання та систем безпеки немає.

26 серпня 2022

Енергоатом - Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки

Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. Про це повідомляє Енергоатом в Телеграм.

"Станом на 08:00 22 серпня 2022 року Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. Періодичні обстріли ЗАЕС російськими військами з РСЗВ спричинили серйозний ризик для безпечного функціонування станції", - йдеться в повідомленні.

22 серпня 2022