Світовий банк виділив Україні перші гроші для інвестицій з початку війни

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову, повідомляє Міністерство економіки.

23 вересня 2022

G7 створить мапу інвестиційних можливостей для України

Країни G7 планують створити мапу інвестиційних можливостей для України, яка дозволить спростити роботу іноземних компаній в Україні. Про це заявив міністр економіки та енергетики Німеччини Роберт Габек, пише Spiegel.

15 вересня 2022

Зеленський запросив міжнародних інвесторів

Президент Володимир Зеленський звернувся до представників міжнародного бізнесу з закликом планувати свої інвестиції в Україну вже зараз, не чекаючи на закінчення війни.

07 вересня 2022

Уряд працює над механізмом страхування інвестицій в умовах війни

Уряд України працює над механізмом страхування інвестицій в умовах воєнного стану, що дозволить гарантувати інвесторам безпеку капіталовкладень в українські активи. Про це в ефірі телемарафону повідомив Заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.

30 серпня 2022

Уряд пропонує Верховній Раді ухвалити законопроект про швидкі інвестиції

Уряд схвалив законопроект про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю та для початку будівництва під час реалізації проектів, що спрямовані на відновлення економіки. Про це повідомляється на сайті Міністерства економіки України.

29 серпня 2022

Інвестиційна привабливість України впала до мінімуму з 2013 року

У другому півріччі 2022-го Індекс інвестиційної привабливості України впав на пів пункта та становить 2,17 балів з 5-ти можливих. Це значення - найнижче з 2013 року. Про це повідомляє "Еспресо TV", посилаючись на результати експертного дослідження, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією.

11 серпня 2022

Реалізацію проєктів зі значними інвестиціями спрощено, - рішення Уряду

Кабінет Міністрів України підтримав постанову про зменшення нормативно-правового тиску на заявників, які розробляють інвестиційні проекти зі значними інвестиціями, а також на інвесторів.

11 серпня 2022

Уряд започаткував програму грантів на розвиток переробного підприємства

Уряд започаткував програму грантів для підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес у сфері переробки. Держава надає їм до 8 млн грн безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів. Про це повідомляє "Міністерство економіки України".

19 липня 2022

Міненерго презентувало інвестпроєкти відновлення енергосектору на $120 млрд

Міністр енергетики України Герман Галущенко на Конференції з відновлення України у Лугано презентував потенційні інвестиційні проєкти у різних галузях української енергетики на загальну суму понад $120 млрд. Про це повідомляє видання "Українська енергетика", посилаючись на прес-службу Міненерго.

08 липня 2022

Зеленский сменил состав Национального инвестсовета

Президент Владимир Зеленский изменил состав Национального инвестиционного совета. Из совета исключили бывшего спикера Верховной Рады Дмитрия Разумкова и экс-министра экономики Алексея Любченко.

12 січня 2022