МВФ погіршив прогноз зростання світової економіки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) знизив оцінку зростання у 2022 році світової економіки з 3,6% до 3,2%, ідеться у прогнозі, опублікованому 26 липня на сайті організації. Про це повідомляє видання "Гордон".

27 липня 2022

Китай роздав кредитів по всьому світу і тепер це може бути проблемою для всіх

Видання Financial Times дослідило фінансове здоровя ініціативи "Один пояс, один шлях", яку Сі Цзіньпін колись назвав "проєктом століття", і виявило гору проблемних кредитів. У кількох країнах Азії, Африки і Латинської Америки цей проєкт ризикує перетворитися на чергу боргових криз. Про це пише видання "Укрудпром".

26 липня 2022

МВФ погіршує прогноз зростання глобальної економіки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) суттєво знизить прогноз зростання світової економіки у своєму оновленому огляді. Цьому сприяє стабільне зростання цін на продовольство й енергоносії, а також уповільнення припливу капіталу на ринки, що розвиваються. Про це пише видання "Фокус", посилаючись на агентство Bloomberg.

19 липня 2022

Чому європейська валюта падає і до чого тут Україна

12 липня на світових ринках курс долара та євро наближається до паритету і різниця зберігається лише у тисячних, востаннє долар та євро досягали співвідношення 1:1 20 років тому, у 2002 році, - через пів року після початку готівкового обігу спільної європейської валюти. Про це повідомляє "BBC".

13 липня 2022

Експорт зерна через канал Дунай-Чорне море - важливий, але недостатній крок для запобігання світового голоду - ООН

Координатор гуманітарної допомоги ООН Мартін Гріффітс у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter заявив, що натхненний новиною про те, що був відновлений прохід для суден, що перевозять агропродукцію, каналом гирла Бистре суднового ходу Дунай-Чорне море, втім вважає цю подію все ж недостатньою для подолання загрози світового голоду. Про це повідомляє "Міністерство інфраструктури України".

11 липня 2022

Франція націоналізує компанію EDF на тлі енергетичної кризи

Уряд Франції планує націоналізувати енергетичного гіганта EDF (Électricité de France) на тлі масштабної енергетичної кризи. Про це повідомляє "ExPro Consulting", посилаючись на заяву Прем'єр-міністра Франції Елізабет Борн.

07 липня 2022

На глобальну продовольчу безпеку Світовий банк виділить $30 мільярдів

Світовий банк оголосил про плани виділити понад $30 мільярдів на проекти з метою відповіді на виклики продовольчої безпеки у світі. Про це повідомляє UA.news, посилаючись на офіційну заяву Світового банку.

19 травня 2022

Агентство S&P снизило рейтинг России до преддефолтного

Международное рейтинговое агентство S&P Global Ratings снизило рейтинг России с "ССС-" до "СС", сообщает Reuters.

18 березня 2022

Агентство Fitch предупредило об угрозе дефолта РФ

Россия в среду, 16 марта, должна выплатить 117 млн долларов (106 млн евро) по двум выпускам долларовых облигаций с погашением в 2023 и 2043 годах.

16 березня 2022

Агентство Moody's знизило рейтинги 39 російських фінансових організацій до переддефолтних

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги 39 російських фінансових організацій, до яких увійшли Сбєрбанк, Тінькофф банк, Альфа-банк та інші. Про це йдеться на сайті агентства.

10 березня 2022