МВФ знизив свій прогноз зростання глобальної економіки

Міжнародний валютний фонд знизив свій прогноз зростання глобальної економіки на 2023 рік на тлі війни в Україні, високих цін на енергоносії та продовольство, інфляції та різкого підвищення відсоткових ставок. Про це пише видання "Forbes Україна", посилаючись на Reuters.

13 жовтня 2022

Україна увійшла до трійки світових лідерів з використання криптоактивів

Україна посіла 3-тю сходинку у рейтингу глобального індексу використання криптоактивів у 2022 році. Про це повідомляє Мінцифра, посилаючись на дослідження аналітичної фірми Chainalysis.

16 вересня 2022

Європейський центробанк прогнозує ще одне підвищення ключових ставок

В Європейському центральному банку спостерігають наростання ризику того, що їм знову доведеться підвищити ключову відсоткову ставку до 2% або більше, аби стримати рекордно високу інфляцію в єврозоні, попри ймовірну рецесію. Про це повідомляє Maanimo з посиланням на матеріали Reuters.

12 вересня 2022

Річна інфляція в єврозоні прискорилася до рекордних 8,9%

У липні інфляція в єврозоні досягла нового рекордно високого рівня 8,9% у річному обчисленні. При цьому базовий показник також різко зріс. Про це пише Reuters із посиланням на дані статистичного управління ЄС.

19 серпня 2022

МВФ погіршив прогноз зростання світової економіки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) знизив оцінку зростання у 2022 році світової економіки з 3,6% до 3,2%, ідеться у прогнозі, опублікованому 26 липня на сайті організації. Про це повідомляє видання "Гордон".

27 липня 2022

Китай роздав кредитів по всьому світу і тепер це може бути проблемою для всіх

Видання Financial Times дослідило фінансове здоровя ініціативи "Один пояс, один шлях", яку Сі Цзіньпін колись назвав "проєктом століття", і виявило гору проблемних кредитів. У кількох країнах Азії, Африки і Латинської Америки цей проєкт ризикує перетворитися на чергу боргових криз. Про це пише видання "Укрудпром".

26 липня 2022

МВФ погіршує прогноз зростання глобальної економіки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) суттєво знизить прогноз зростання світової економіки у своєму оновленому огляді. Цьому сприяє стабільне зростання цін на продовольство й енергоносії, а також уповільнення припливу капіталу на ринки, що розвиваються. Про це пише видання "Фокус", посилаючись на агентство Bloomberg.

19 липня 2022

Чому європейська валюта падає і до чого тут Україна

12 липня на світових ринках курс долара та євро наближається до паритету і різниця зберігається лише у тисячних, востаннє долар та євро досягали співвідношення 1:1 20 років тому, у 2002 році, - через пів року після початку готівкового обігу спільної європейської валюти. Про це повідомляє "BBC".

13 липня 2022

Експорт зерна через канал Дунай-Чорне море - важливий, але недостатній крок для запобігання світового голоду - ООН

Координатор гуманітарної допомоги ООН Мартін Гріффітс у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter заявив, що натхненний новиною про те, що був відновлений прохід для суден, що перевозять агропродукцію, каналом гирла Бистре суднового ходу Дунай-Чорне море, втім вважає цю подію все ж недостатньою для подолання загрози світового голоду. Про це повідомляє "Міністерство інфраструктури України".

11 липня 2022

Франція націоналізує компанію EDF на тлі енергетичної кризи

Уряд Франції планує націоналізувати енергетичного гіганта EDF (Électricité de France) на тлі масштабної енергетичної кризи. Про це повідомляє "ExPro Consulting", посилаючись на заяву Прем'єр-міністра Франції Елізабет Борн.

07 липня 2022