Україна приєднається до зони роумінгу ЄС, - глава Єврокомісії

Незабаром Україна приєднається до зони безплатного європейського роумінгу. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн під час свого щорічного звернення у середу, 14 вересня. Про це повідомляє видання "Фокус".

14 вересня 2022

Роз'яснення Держспецзв'язку: Наскільки безпечно користуватися громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi?

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України дала відповідь на одне з найпоширеніших запитань українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші. Про це повідомляє "ITC.ua".

05 серпня 2022

ІТ-армія заблокувала понад 750 онлайн-ресурсів рф

З 11 до 24 липня ІТ-армія вивела з ладу більше 750 російських онлайн-ресурсів. Про це повідомляє  Міністерстві цифрової трансформації у власному каналі в Telegram.

Кібератак зазнали критично важливі онлайн-ресурси Міністерства закордонних справ рф. Щоб захистити сайти, очільник міністерства Сергій Лавров змушений був відволіктися від чергового замилювання очей та тимчасово приховати сайти МЗС.

25 липня 2022

Інтернет від Starlink з'явиться у поїздах Укрзалізниці до кінця року

У поїздах Укрзалізниці супутниковий інтернет від Starlink з'явиться до кінця 2022 року. Про це пише видання ДОУ, посилаючись на інтерв'ю керівника Держспецзв'язку Юрія Щиголя Liga.Tech.

01 липня 2022

Українців попередили про загрозу DDoS-атак на центральні телеканали та регіональні ЗМІ

Є інформація, що сьогодні-завтра росіяни будуть робити DDoS-атаки на центральні телеканали та регіональні ЗМІ. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі інформаційного телемарафону.

17 березня 2022

В сети распространяется новый вредоносный файл

Украинские специалисты заметили распространение в сети нового вредоносного файла, который способен установить и запустить опасную программу. Об этом сообщила Государственная служба специальной связи.

08 березня 2022

Одна из стран ЕС скоро отправит в Украину тысячи станций StarLink - Шмыгаль

Словения в ближайшие дни отправит в Украину до 5000 станций приема спутникового интернета StarLink. Об этом в Twitter сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль.

07 березня 2022

В России официально заблокировали Facebook

В России решили официально заблокировать социальную сеть Facebook.

05 березня 2022

В Украине запускают приложение "Воздушная тревога"

В Украине запускают приложение "Воздушная тревога", которое будет оповещать об опасности в конкретном регионе.

01 березня 2022

Рада приняла закон о создании Нацкомиссии для идентификации абонентов мобильной связи

Верховная Рада приняла во втором чтении и в целом законопроект, которым создается Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах электронных коммуникаций, радиочастотного спектра и предоставление услуг почтовой связи.

16 грудня 2021