ІТ-армія заблокувала понад 750 онлайн-ресурсів рф

25.07.2022, 13:41

З 11 до 24 липня ІТ-армія вивела з ладу більше 750 російських онлайн-ресурсів. Про це повідомляє  Міністерстві цифрової трансформації у власному каналі в Telegram.

Кібератак зазнали критично важливі онлайн-ресурси Міністерства закордонних справ рф. Щоб захистити сайти, очільник міністерства Сергій Лавров змушений був відволіктися від чергового замилювання очей та тимчасово приховати сайти МЗС.

Було паралізовано роботу більше сотні онлайн-магазинів дронів та воєнторгів рф. Через це росіяни не могли замовити необхідне спорядження для солдат-вбивць, які продовжують вести війну в Україні.
Через кібератаки вийшли з ладу телекомунікаційні послуги від Beeline та їхні онлайн-ресурси. Клієнти цього оператора не мали доступу до інтернету.

"IT-армія продовжує стримувати пропаганду в рф та не зупиняє "профілактичні" роботи з російськими ЗМІ. За кожну російську ракету в українські міста та кожен російський постріл в українців ІТ-армія продовжує щодня блокувати "велику імперію" великими кіберударами. Зло буде покарано на фізичному та цифровому полі" – зазначається в повідомленні.

 

Читайте також