Податкові пільги на імпорт скасують

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив урядовий законопроєкт No7418, який передбачає повернення оподаткування імпорту, а також скасування пільг при ввезенні автомобілів. Про це повідомляє "Бізнес ЛігаЗакон", посилаючись на першого заступника керівника Комітету Ярослава Железняка.

09 июня 2022

Після скасування податків в Україні виріс некритичний імпорт: авто, молюски, телефони - НБУ

Після скасування податків в Україні виріс некритичний імпорт, про це повідомляє Kyiv Media, посилаючись на данні НБУ.

07 июня 2022

Необхідність змін монетарної політики зумовлена потребою адаптації економіки

Необхідність змін монетарної політики, питання про яку порушив Нацбанк України, зумовлена потребою адаптації економіки до затяжної війни. Про це повідомляє "Finance.UA", посилаючись на члена Ради НБУ Віктора Козюка.

01 июня 2022

Міжнародні рейтингові агентства знизили рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило довгостроковий та короткостроковий суверенні кредитні рейтинги України в іноземній валюті з B-/B до CCC+/C. Раніше агентство Moody's Investors Service також знизило кредитний рейтинг України. Про це повідомляє видання Obozrevatel.

30 мая 2022

За час дії воєнного стану видано пільгових кредитів на 28,29 млрд грн

За період дії воєнного стану в Україні у рамках Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" укладено 7 654 кредитних договорів на загальну суму 28,29 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

30 мая 2022

Допомога Заходу покриє дефіцит бюджету України лише на 40%

Замість необхідних $5 млрд для фінансування дефіциту бюджету у травні Україна отримає від міжнародних партнерів тільки $2 млрд. Про це повідомляє Liga.net, посилаючись на інтерв'ю міністра фінансів Сергія Марченко Atlantic Counci.

25 мая 2022

G7 пообіцяла дати Україні майже $20 млрд допомоги

Країни "Великої сімки" залучили 19,8 мільярда доларів фінансової допомоги Україні та пообіцяли збільшити підтримку, якщо в цьому виникне потреба. Про це йдеться у спільній заяві G7 за підсумками зустрічі міністрів фінансів, оприлюдненій 20 травня. Про це повідомляє видання "UA: Суспільне".

20 мая 2022

Україна отримає додаткові 150 млн євро фінансової підтримки від Німеччини

Кабінет Міністрів на засіданні 17 травня схвалив постанову про залучення пільгового кредиту в розмірі до 150 млн євро від державного банку Уряду ФРН Кредитної установи для відбудови (KfW). Про це повідомляє "Урядовий портал".

18 мая 2022

В Україні відновлено програму оренди державного майна з пільгами та знижками на час воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив розроблений Фондом держмайна та Міністерством економіки проект постанови "Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану" зі спрощеним порядком оренди. Про це повідомляє "Урядовий портал".

18 мая 2022

Збитки України від війни перевищили $100 млрд

Збитки України за два тижні війни вже перевищили $100 млрд. У цю суму входять зруйнована інфраструктура, будівлі та інші матеріальні цінності, заявив радник президента Зеленського з економічних питань Олег Устенко в інтерв'ю Інституту міжнародної економіки Петерсона.

11 марта 2022