Нацгвардійці здобули три золота на міжнародних змаганнях Warrior Games

Ветерани Національної гвардії здобули три золотих медалі на міжнародних змаганнях Warrior Games-2022. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

24 серпня 2022

Збірна України з артистичного плавання виграла медальний залік Чемпіонату Європи-2022

Українські спортсменки встановили рекорд за кількістю золотих медалей у артистичному плаванні та вперше в історії виграли медальний залік на чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту.

Всього було розіграно 12 комплектів нагород. Україна була представлена у восьми з 12 категорій, і в кожній українки здобули золоті нагороди.  В усіх командних виступах брали участь Марта Фєдіна та Марина й Владислава Алексіїви.

16 серпня 2022

Жіноча збірна України перемогла на шаховій Олімпіаді в Індії

Жіноча збірна України перемогла на шаховій Олімпіаді. Турнір проходив в індійському Ченні. Про це повідомляє офіційний сайт FIDE.

"Завдяки ключовим перемогам Марії Музичук та Ганни Ушеніної Україна здолала Польщу з рахунком 3:1 та здобула золоті медал", – йдеться у повідомленні.

Золото завоювали: Марія Музичук (Львів), Анна Музичук (Львів), Анна Ушеніна (Харків), Наталія Букса (Львів), Юлія Осьмак (Київ). Тренер – Михайло Бродський (Харків).

09 серпня 2022

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко може перейти в "Челсі"

"Челсі" розглядає можливість трансферу лівого захисника "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка. Про це повідомляє Daily Mail.

28 червня 2022

У Пекіні завершилася Зимова Паралімпіада-2022

Зимові Паралімпійські ігри у Пекіні завершились у неділю, 13 березня.

14 березня 2022

Александр Абраменко завоевал "серебро" на зимней Олимпиаде-2022

Первую награду для Украины на Олимпиаде-2022 в Пекине завоевал Александр Абраменко.

16 лютого 2022

CAS примет решение по делу о допинге российской фигуристки Валиевой

В допинг-тесте россиянки Камилы Валиевой, ставшей в составе команды Олимпийского комитета России (ОКР) победительницей командного турнира по фигурному катанию на Олимпиаде в Пекине, обнаружен запрещенный кардиологический препарат триметазидин.

11 лютого 2022

Украинские спортсмены на зимних Олимпийских играх в Пекине принимали участие в соревнованиях в санном спорте, биатлоне и горных лыжах

7 февраля украинские спортсмены на зимних Олимпийских играх в Пекине принимали участие в соревнованиях в санном спорте, биатлоне и горных лыжах.

Иван Ковбаснюк стал 33-м в скоростном спуске (горнолыжный спорт) и отстал от чемпиона Беата Фойца из Швейцарии на 5,40 секунды. Результат 28-летнего украинца стал лучшим в истории выступлений украинских спортсменов в этой дисциплине.

07 лютого 2022

Футзал: Украина проиграла России на чемпионате Европы

В Нидерландах завершился полуфинальный матч чемпионата Европы по футзалу, в котором Украина проиграла России со счетом 2:3.

05 лютого 2022

На Олимпиаде в Пекине разыграли первый комплект медалей

На Олимпийских Играх в Пекине закончились первые медальные соревнования в лыжных гонках.