Ілон Маск натякнув, що все ж таки купив Twitter

Ілон Маск 26 жовтня опублікував у Twitter пост, що він перебуває у штаб-квартирі соціальної мережі.

27 жовтня 2022

Експерти обговорили оновлений законопроєкт про медіа

2 серпня відбулося перше громадське обговорення оновленої редакції законопроєкту про медіа. Про це повідомляє "Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення".

05 серпня 2022

"Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії від імені України

Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені цьогорічного мовника-переможця - української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення. Про це йдеться у заяві EBU.

25 липня 2022

Нацрада анулювала телевізійні ліцензії медіагрупи Ахметова

 Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії національних телеканалів "Україна", "Україна24", "ДОНБАС", "Футбол 1/2/3", "НЛО", "Індиго", які входили до складу "Медіа Група Україна" (МГУ) Ріната Ахметова.

Відповідне рішення представники Нацради ухвалили під час засідання 21 липня 2022 року.

21 липня 2022

Усі канали "Медіа Групи Україна" почали транслювати загальнонаціональний марафон

У вівторок, 12 липня, усі канали "Медіа Групи Україна", зокрема і розважальні, почали транслювати загальнонаціональний телемарафон. Про це повідомляє "24 канал".

12 липня 2022

Великобританія попросила EBU ще раз розглянути Україну для проведення Євробачення

5 липня Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у розмові з Володимиром Зеленським зазначив, що Велика Британія звернулася до Європейської мовної спілки (EBU) з проханням розглянути пропозиції України щодо пісенного конкурсу. Про це повідомляє "1+1".

06 липня 2022

Латвія заборонила трансляцію всіх російських каналів

З 9 червня 200 року у Латвії буде заборонено мовлення останніх 80 російських ТВ- каналів, які поки що були доступні місцевим глядачам.

Відповідне рішення ухвалила Національна рада з електронних ЗМІ. Рішення було ухвалене зважаючи на нову законодавчу норму, яка передбачає, що у Латвії не можуть працювати програми, зареєстровані в країні, що загрожує незалежності та територіальній цілісності іншої країни.

06 червня 2022

Телевидение Украины переходит на особый режим работы

Президент Владимир Зеленский ввел в действие решение Совета нацбезопасности и обороны "О нейтрализации угроз информационной безопасности государства" и "О реализации единой информационной политики в условиях военного положения" от 18 марта 2022 года, согласно которым все телеканалы Украины во время войны будут транслировать единый общий эфир.

20 березня 2022

YouTube заблокировал российские пропагандистские каналы в Украине

Видеохостинг YouTube заблокировал работу российских пропагандистских каналов в Украине. Об этом сообщает Министерство цифровой трансформации нашей страны.

Отмечается, что теперь недоступны "Первый канал", "Россия 24", "Россия 1", TASS, "РИА Новости", РБК, "Телеканал Звезда" и еще ряд каналов.

"Благодарим YouTube за это решение. Теперь и российские каналы постепенно идут маршрутом российского военного корабля", - говорится в сообщении. Об этом сообщает ZN.UA.

28 лютого 2022

Bloomberg ошибочно сообщило о начале нового вторжения России в Украину

Американское информационное агентство Bloomberg "ошибочно сообщило" о "начавшемся" новом вторжении России в Украину. В агентстве извинились за ошибку и удалили заголовок.

05 лютого 2022