"Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії від імені України

25.07.2022, 14:54

Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені цьогорічного мовника-переможця - української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення. Про це йдеться у заяві EBU.

"Ми надзвичайно вдячні, що BBC погодилася провести Пісенний конкурс Євробачення у Великій Британії у 2023 році, - сказав виконавчий директор Євробачення Мартін Остердаль. - BBC вже чотири рази брала на себе зобов'язання проводити конкурс замість інших країн-переможниць. Продовжуючи цю традицію солідарності, ми знаємо, що наступного року конкурс продемонструє креативність і майстерність одного з найдосвідченіших суспільних мовників Європи, водночас гарантуючи, що цьогорічні переможці - Україна - будуть відзначені та представлені протягом усієї події".

Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький додав: "Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, але на підтримку України. Ми вдячні нашим партнерам BBC за солідарність з нами. Я впевнений, що разом ми зможемо додати українського духу цій події та вкотре об'єднати всю Європу навколо наших спільних цінностей - миру, підтримки, цінування розмаїття і таланту".

Читайте також