Укрзалізниця збільшує кількість вагонів на "Потяг перемоги" у Херсон

Укрзалізниця збільшує кількість вагонів на "Потяг перемоги" у Херсон, оскільки зростає попит на квитки на цьому напрямку. Про це пише "Херсон Онлайн", посилаючись на повідомлення Укрзалізниці.

22 листопада 2022

Укрзалізниця відновила пасажирське сполучення з Миколаєвом

“Укрзалізниця” вперше з початку повномасштабного військового вторгнення росії до України відновила пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом.

Перший потяг зі столиці відправився напередодні ввечері та прибув до Миколаєва вранці 15 листопада.

Поїзд №122/121 Київ-Миколаїв курсуватиме по парних числах зі столиці й по непарних – з Миколаєва.

Новий потяг зформованйи виключно з новеньких вагонів українського виробництва. Зазначимо, що востаннє пасажирський поїзд далекого сполучення приїздив до Миколаєва 24 лютого.

 

15 листопада 2022

ЄІБ може профінансувати перший концесійний автобан в Україні

Європейський інвестиційний банк розгляне питання фінансування та завершення проєкту першого концесійного автобану Краковець-Львів та розширення інфраструктури західного кордону України, пише ЦТС.

30 вересня 2022

У Києві тестують систему безконтактної оплати проїзду банківськими картками в наземному транспорті

У Києві тестують систему безконтактної оплати проїзду банківськими картками у наземному транспорті. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

12 вересня 2022

У Києві можуть впровадити оплату проїзду в транспорті картою

Київська влада підтримала петицію про запровадження у столичному громадському транспорті можливості оплачувати проїзд банківською карткою. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

05 вересня 2022

Мінекономіки хоче поширити підписану "зернову угоду" на експорт металопродукції

Україна розраховує, що стамбульську угоду, яка дозволила розблокувати українські порти в Чорному морі для експорту зерна, можна буде поширити і на інші товари, такі як продукція металургії. Про це пише видання "Порты Украины", посилаючись на Financial Times.

11 серпня 2022

На Донеччині діятиме особливий режим руху транспорту

З 11 серпня на Донеччині починає діяти особливий режим в'їзду, виїзду та руху транспортних засобів. Особливий режим в'їзду та виїзду транспорту встановлено на період дії воєнного стану. Про це повідомляє голова ОВА Павло Кириленко.

10 серпня 2022

Вартість полісів "Зелена карта" зросте на 26%

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 26 липня 2022 року запроваджує нові тарифи на поліси "Зелена картка". Про це пише "AUTO-Consulting", посилаючись на МТСБУ.

26 липня 2022

З 1 липня скасовується "нульове" розмитнення автомобілів

З 1 липня за розмитнення транспортного засобу доведеться платити у повному обсязі - мито, ПДВ та акциз. Відновлення оподаткування імпорту пояснюють необхідністю наповнення державного бюджету та ліквідації надмірної конкурентної переваги проти продукції, що виробляється всередині країни.

01 липня 2022

Україна та ЄС затвердили "транспортний безвіз"

Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, так званий транспортний "безвіз". Про це пише видання "Слово і Діло", посилаючись на пресслужбу Міністерства інфраструктури України.

30 червня 2022