Мінекономіки хоче поширити підписану "зернову угоду" на експорт металопродукції

Україна розраховує, що стамбульську угоду, яка дозволила розблокувати українські порти в Чорному морі для експорту зерна, можна буде поширити і на інші товари, такі як продукція металургії. Про це пише видання "Порты Украины", посилаючись на Financial Times.

11 серпня 2022

На Донеччині діятиме особливий режим руху транспорту

З 11 серпня на Донеччині починає діяти особливий режим в'їзду, виїзду та руху транспортних засобів. Особливий режим в'їзду та виїзду транспорту встановлено на період дії воєнного стану. Про це повідомляє голова ОВА Павло Кириленко.

10 серпня 2022

Вартість полісів "Зелена карта" зросте на 26%

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 26 липня 2022 року запроваджує нові тарифи на поліси "Зелена картка". Про це пише "AUTO-Consulting", посилаючись на МТСБУ.

26 липня 2022

З 1 липня скасовується "нульове" розмитнення автомобілів

З 1 липня за розмитнення транспортного засобу доведеться платити у повному обсязі - мито, ПДВ та акциз. Відновлення оподаткування імпорту пояснюють необхідністю наповнення державного бюджету та ліквідації надмірної конкурентної переваги проти продукції, що виробляється всередині країни.

01 липня 2022

Україна та ЄС затвердили "транспортний безвіз"

Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, так званий транспортний "безвіз". Про це пише видання "Слово і Діло", посилаючись на пресслужбу Міністерства інфраструктури України.

30 червня 2022

Тарифи на залізничні вантажні перевезення підвищено на 70%

Міністерство інфраструктури погодилося із пропозицією "Укрзалізниці" про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на наказ МІУ No441 від 22 червня.

28 червня 2022

Зміни умов автоцивілки в Україні з 1 липня 2022 року

Національний банк України посилив фінансовий захист власників наземних транспортних засобів, ці зміни торкнуться 42 страховиків - членів МТСБУ та всіх українців, у яких укладені договори "автоцивілки". Зміни набирають чинності з 1 липня 2022 року, про це повідомляє видання УНН.

01 червня 2022

Железнодорожного сообщения между Беларусью и Украиной больше нет - глава Укрзализныци

Железнодорожное сообщение между Украиной и Беларусью, которым раньше оккупанты отправляли военные эшелоны, перестало работать.

19 березня 2022

Збитки транспортної інфраструктури України сягнули 10 мільярдів доларів

Збитки, завдані війною транспортній інфраструктурі України, становлять понад 10 мільярдів доларів (близько 9,2 мільярда євро).

08 березня 2022

В Киеве открыли для проезда два моста через Днепр

В Киеве для сообщения между левым и правым берегами открыты Северный и Дарницкий мосты.

03 березня 2022