Зубрилова разгоняется

22.12.2001, 11:20

Удачно начался третий этап Кубка мира в словацком Осрбли для украинских биатлонистов. (укр.)

У стартовій жіночій гонці (15-кілометрова "індивідуалка") Олена Зубрилова прийшла до фінішу другою. Українка з 4 промахами відстала від шведської переможниці Форсберг (1 промах) на три хвилини, натомість випередила "бронзову" фінку Холанті (3 промахи) на 10 секунд. Фінішні позиції інших українок: Терещенко - 13-та, Водоп'янова - 18-та, Яковлєва - 19-та.

Не так успішно "відкатали" свою гонку на 20 км наші чоловіки: найкращий час В'ячеслава Деркача - лише 27-й (4 промахи) у підсумковому протоколі. Переміг же тут німець Френк Люкк.

А в чоловічому спринті на 10 км здивував багатьох наш Андрій Дериземля, котрий спростував думку про вічне "середняцтво" сильної половини українських "стріляючих лижників". Дериземля став бронзовим призером, поступившись тільки австрійцеві Кристофу та шведу Хенріку Форсбергу.