Концерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии Блохиной

14.12.2010, 15:12
Концерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии БлохинойКонцерт квартета народных инструментов "Лабиринт" и Юлии Блохиной
В рамках цикла концертов камерной музыки Music-review Weekend 11 декабря в галерее Фонда содействия развитию искусств (ул. Фроловская, 1/6) прошел пятый концерт, в котором приняли участие квартет "Лабиринт" и Юлия Блохина (укр.).

Творчість титулованого українського ансамблю народних інструментів "Лабіринт" широко відома як в рідній країні так і за її межами.

За нетривалий час свого існування музиканти вибороли численні нагороди на міжнародних музичних змаганнях, стали постійними учасниками фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном.

У програмі музичного вечору прозвучали музичні твори Й.С. Баха, Гленна Міллера, а також музичні шедеври Астора П'яццоллі, Євгена Дербенка та Дмитра Загоднього.

Виступ квартету "Лабіринт" - це завжди духовне свято для шанувальників камерної музики на якому кожен слухач може залишити частку музики у своєму серці. У концерті взяли участь Юлія Блохіна (вокал), Андрій Кузь (домра), Євгеній Грибан (баян), Євгеній Діденко (домра) та Сергій Нефедов (балалайка-контрабас).
За матеріалами сайту "Мюзік-Ревю Юкрейн".

Читайте також