Пес Патрон святкує третій день народження

20.07.2022, 15:08

У середу, 20 липня, всесвітньо відомий чотирилапий сапер Патрон відзначає свій день народження. Йому виповнилося три роки.

З нагоди свята на своїй сторінці Патрон опублікував декілька кумедних фото.На першому фото Патрон з метеликом на шиї позує біля святкового торта, який із собачих смаколиків приготувала господарка. Поруч із частуванням стоять улюблені іграшки пса-сапера – гумові гранати. Другий кадр зроблено під час ласування тортика.

"У мене сьогодні день народження. Мені 3 роки. І я найщасливіший пес у Всесвіті. У мене є любляча сім‘я, я маю достобіса іграшок, я допомагаю врятувати життя людей, і у мене щодня є що їсти",– написав Патрон.

"А ще в мене є ви! -звернувся Патрон до підписників.- І мені справді не байдуже як у вас справи. Чи сумуєте ви, як вас розвеселити. Я хотів, щоб у цьому профілі ви знаходили натхнення і розраду. Маю надію, я справляюсь з цим".

На честь свого дня народження Патрон вирішив зробити добру справу – зібрати кошти для тварин, які через російське вторгнення залишилися без домівок.

"Я знаю, що ви зараз думаєте: "Що б такого тому Патрону подарувати". По-перше, свою усмішку. Ось просто зараз усміхніться. Дякую. По-друге, хочу попросити допомогти мені зібрати кошти на велииииику миску корму для собачок і котиків, в яких поки немає свого дому: хотів би їх пригостити в честь свого дня народження. Це зовсім необов‘язково, лише якщо у вас є можливість. Я знаю, що зараз кожна копійка не зайва, тому все зрозумію",– зазначив він і залишив реквізити у дописі.

 

Читайте також