В День Незалежності Джо Байден оголосив про майже $3 млрд військової допомоги Україні

24.08.2022, 16:33

Сполучені Штати у День Незалежності України оголосили про додатковий пакет військової допомоги в розмірі 2,98 млрд доларів для українських Збройних сил. Про це йдеться у заяві президента Джона Байдена. "Сполучені Штати Америки віддані підтримці народу України, який продовжує боротьбу за захист свого суверенітету. У рамках цього зобов'язання я з гордістю оголошую про наш найбільший сьогодні транш допомоги у сфері безпеки: близько 2,98 мільярда доларів США зброї та обладнання, які будуть надані через Ініціативу сприяння безпеці Україні", - йдеться у повідомленні.

 Байден заявив, що ці кошти дозволять Україні отримати системи протиповітряної оборони, артилерійські системи та боєприпаси, безпілотні авіаційні комплекси та радари, щоб забезпечити продовження оборони в довгостроковій перспективі.

 Минулого тижня Пентагон оголосив, що США нададуть Україні безпілотники- розвідники та вперше - захищені від мін транспортні засоби в рамках нового пакета військової допомоги вартістю $775 мільйонів.  Загальна військова допомога США, спрямована Україні після вторгнення рф 24 лютого, до сьогодні становила уже 10,6 мільярда доларів.

 

Читайте також