Уряд ухвалив рішення про початок навчального року 1 вересня

29.06.2022, 15:04

Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні", згідно з якою навчальний рік 2022/2023 у закладах загальної середньої освіти розпочнеться 1 вересня. Про це повідомляє Міністерство oсвіти і науки України.

В уряді наголошують, що організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. В умовах війни обласні військові адміністрації та засновники закладів освіти повинні ухвалювати рішення, що необхідні для збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

Традиційно навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться в День знань - 1 вересня. Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року.

Повідомляється, що постанова набуває чинності та застосовується виключно під час правового режиму воєнного стану одночасно з набуттям чинності законодавчих змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану.

Читайте також