Маляр: "ЗСУ звільнили понад 300 населених пунктів на Харківщині"

За кілька днів контрнаступу Збройні сили України звільнили понад 300 населених пунктів, або 3,8 тис. кв. км у Харківській області.  Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

 "Ця операція зі звільнення Харківської області тривала кілька днів. Вона і планувалася на кілька днів. І починаючи з 6 вересня по сьогодні звільнено 3 800 кв. км, понад 300 населених пунктів. Понад 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації, де вони фактично були заручниками", – сказала вона. 

18:07

Уряд відновив ліцензійний контроль над обігом палива, алкоголю та тютюну

Кабінет Міністрів України додав виробництво та торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, паливом, зберігання палива до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати діяльність на принципах декларування. Про це повідомляє "Урядовий Кур'єр".

15:32

МВФ збирається допомогти країнам, які постраждали від зростання цін на продовольство

Міжнародний валютний фонд шукає способи надання екстреного фінансування країнам, які зіткнулися з викликаними війною ціновими стрибками на продовольство. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

15:29

Бізнес отримав доступних кредитів на 138 млрд грн

Банки видали підприємцям 46 800 кредитів на 138 млрд грн за урядовою програмою "Доступні кредити 5-7-9%" з початку її дії (лютий 2020 року). За минулий тиждень бізнес отримав доступних кредитів на 456 млн грн, а банки уклали 96 кредитних угод. Про це повідомляє Міністерство економіки.

15:19