Украинская самбистка - лучшая в Европе

23.05.2003, 12:01

Золотую медаль для украинской сборной на чемпионате Европы по борьбе самбо завоевала рядовая контрактной службы Наталья Смаль. (укр.)

До численних перемог спортсменів 7-го спортивного клубу Північного оперативного командування додалася ще одна. На міжнародних змаганнях у болгарському місті Албена рядова контрактної служби Наталія Смаль виборола титул чемпіонки Європи з боротьби самбо у ваговій категорії до 68 кг.

Двадцятирічна спортсменка провела успішно три поєдинки з досвідченими суперницями і, як підсумок, болгарка протрималась проти неї лише 25 секунд, а іспанка була переможена вже через 5. Проте найскладніше дався Наталі двобій з 26-річною чемпіонкою світу з Росії, яку вона перемогла в упорній боротьбі.

Спортсменка з Північного ОК стала єдиною представницею української збірної, хто виборов золоту нагороду нашої команди. У вересні цього року Наталія планує взяти участь у Чемпіонаті світу з самбо, що відбудеться у Владивостоці.
Инф. пресс-службы Министерства обороны Украины.