Нацбанк розробив вимоги до кіберзахисту банків

19.08.2022, 17:29

Національний банк розробив вимоги до функціонування системи кіберзахисту в банківській системі України, а також актуалізував для банків критерії та порядок віднесення до об'єктів критичної інформаційної інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зокрема, Національний банк унормував питання організації і забезпечення кіберзахисту в банківській системі України та визначив: основні засади функціонування системи кіберзахисту; принципи забезпечення інформаційного обміну між Центром кіберзахисту Національного банку і банками України; вимоги щодо заходів із забезпечення кіберзахисту об'єктів критичної інформаційної інфраструктури; вимоги щодо проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки банків.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 12 серпня 2022 року No 178 "Про затвердження Положення про організацію кіберзахисту в банківській системі України та внесення змін до Положення про визначення об'єктів критичної інфраструктури в банківській системі України".

Цей документ розроблений на виконання вимог Закону України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" та з урахуванням Стратегії кібербезпеки України, затвердженої Указом Президента України від 26 серпня 2021 року No 447/2021.

Читайте також