В Україні можуть з'явитися лікарні, збудовані за модульною системою

Україна вивчає європейський досвід побудови лікарень, виготовлених у заводських умовах модульного типу. Вони можуть з'явитися на деокупованих територіях, де ворог завдав найбільших втрат медичній інфраструктурі. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

16:50

Країни G7 виділять понад 4,5 млрд доларів на продовольчу безпеку в світі

Лідери країн "Великої сімки" у спільній заяві розповіли, що докладатимуть зусиль для підвищення глобальної продовольчої безпеки та захисту уразливих верств населення, які можуть найбільше постраждати через продовольчу кризу. Про це повідомляє видання "LB.ua".

16:44

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко може перейти в "Челсі"

"Челсі" розглядає можливість трансферу лівого захисника "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка. Про це повідомляє Daily Mail.

16:23

Тарифи на залізничні вантажні перевезення підвищено на 70%

Міністерство інфраструктури погодилося із пропозицією "Укрзалізниці" про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на наказ МІУ No441 від 22 червня.

16:13

Україна та ЄС відновлюють міждержавну торгівлю електроенергією

Європейська енергосистема ENTSO-E погодила відновлення експорту української електроенергії до ЄС з 30 червня 2022 року з початковим обсягом 100 МВт. Про це повідомляє видання "UA: Суспільне".

16:00

Україна відзначає День Конституціі

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає державне свято –  День Конституції.

День Конституції святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України –  єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

10:29