Міжнародні резерви України становили 22,4 млрд дол

Станом на 1 серпня 2022 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 22385,4 млн дол. США. Про це повідомляє пресслужба Національного банку України.

16:55

Українців попереджають про шахрайську схему фейкових виплат

У соцмережі запустили шахрайську кампанію - під виглядом грошових виплат для українців, постраждалих від війни, аферисти видурюють особисті дані та обчищають банківські карти. Про це пише "Судово-юридична газета", посилаючись на повідомлення Центра стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

16:44

НБУ спростив низку обмежень для підтримки діяльності волонтерів та бізнесу

Національний банк України з 6 серпня 2022 року спрощує низку обмежень для підтримки діяльності волонтерів та бізнесу. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

16:36

Генсек ООН закликав надати МАГАТЕ доступ до Запорізьскої АЕС

фото з відкритих джерел

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав надати міжнародним інспекторам – Міжнародному агентству з атомної енергії ООН (МАГАТЕ)  – доступ до Запорізької АЕС.

Про це на пресконференції в Японії заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

"Будь-який напад на атомну станцію – це самогубство... Ми повністю підтримуємо МАГАТЕ у всіх його зусиллях щодо створення умов стабілізації станції", – сказав Гутерреш. Він зазначив, що ООН підтримує МАГАТЕ в її зусиллях щодо створення умов для стабілізації роботи Запорізької АЕС.

12:57