Анна Безсонова – лучшая спортсменка 2007 года по версии НОК Украины

28.12.2007, 11:41
НОК Украины определил лучшей спортсменкой 2007 года абсолютную чемпионку мира по художественной гимнастике Анну Безсонову. (укр.)

Абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики Анна Безсонова визначена Національним олімпійським комітетом України найкращою спортсменкою 2007 року. Найкращим тренером року стала Ірина Дерюгіна - наставник української грації.

Нагадаємо, що Безсонову двічі визнавали найкращою спортсменкою місяця - в травні, коли на етапі Кубку світу у Франції Анна здобула перемогу у вправах з булавами та посіла друге місце у вправах зі стрічкою, та у вересні, коли в грецькому місті Патри українська гімнастка тріумфувала на чемпіонаті світу, здобувши титул абсолютної чемпіонки світу, а також завоювавши срібні нагороди у вправах з булавами та стрічкою й "бронзу" у вправі з обручем. До того ж, найкраща спортсменка-2007 додала до нагород й олімпійську ліцензію до Пекіну.

Відзначимо, що Анна Безсонова стала єдиною спортсменкою, яка у 2007 році виборола "золото" чемпіонатів світу в олімпійських номерах програми.

Нагадаємо, що кращими спортсменами 2006 року стали бронзові призери XX зимових Олімпійських ігор в Турині Олена Грушина та Руслан Гончаров.
Инф. НОК Украины.

Читайте также