Кабмін змінив правила виїзду чоловіків за кордон

22.08.2022, 13:48

Уряд дозволив з 1 вересня виїзд за кордон військовозобов'язаним чоловікам, які працюють в експортоорієнтованих компаніях. Про це повідомляє "Прямий канал", посилаючись на заяву Юлії Свириденко, першого віцепрем'єр-міністра — Міністра економіки України.

За її словами, Кабінет Міністрів дозволив з 1 вересня 2022 року виїзд за кордон на строк до 7 днів не більше 10 працівників експортоорієнтованих компаній, у яких середня заробітна плата становить не менше 20 тисяч гривень та відсутня заборгованість із податків та зборів перед бюджетом.

"Великий запит експортоорієнтованого бізнесу мати можливість виїжджати за кордон, і ми сьогодні на Кабміні прийняли рішення про те, що з 1 вересня бізнес, який платить офіційно заробітну плату, не має заборгованості з податків та зборів перед бюджетом, у якого середня зарплата не менше 20 тис. грн, то 10% штатної чисельності, але не більше 10 людей матимуть змогу виїжджати строком до семи днів за заявкою роботодавця, і все це відбуватиметься на порталі "Дія", - заявила Свириденко.

Читайте також