G7 створить мапу інвестиційних можливостей для України

Країни G7 планують створити мапу інвестиційних можливостей для України, яка дозволить спростити роботу іноземних компаній в Україні. Про це заявив міністр економіки та енергетики Німеччини Роберт Габек, пише Spiegel.

17:49

В Україні зростає захворюваність на COVID-19

За місяць у Києві значно зросла захворюваність на COVID-19. Про це повідомляє "Громадське телебачення", посилаючись на директорку Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентину Гінзбург.

17:44

Австрія виділить для українських медзакладів 600 мільйонів євро

Австрійські компанії планують виділити 600 млн євро на будівництво та обладнання трьох медичних закладів в Україні, зокрема столичного "Охматдиту". Про це пише "UA: Суспільне", посилаючись на повідомлення APA та Міністерство економіки Австрії.

17:33

В Кривому Розі почала відступати вода після затоплення

У Кривому Розі почала спадати вода в річці Інгулець, яка вийшла з берегів після російської атаки по гідротехнічних спорудах. Про це повідомляє видання "Весь Кривий Ріг".

17:28

В Україні відтермінували на рік обов'язковий військовий облік для жінок

Міністерство оборони України офіційно опубліковало наказ про відстрочку обов'язкової постани жінок на військовий облік. Про це повідомляє "Прямий канал".

17:23

Голова Єврокомісії прибула з візитом до Києва

У четвер, 15 вересня, голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн прибула до Києва з робочим візитом. Це її третій візит в Україну з початку війни.

Про це повідомляє голова Єврокомісії в Twitter. "Я в Києві, вже втретє з початку російської війни. Так багато змінилося.

Україна тепер кандидат в ЄС", - написала вона.

Посадовиця повідомила, що в ході візиту зустрінеться з президентом України Володимир Зеленський і прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, щоб обговорити як продовжити зближення економік і людей, поки Україна просувається до вступу.

13:06