Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку - Зеленський

Україна подає заявку на вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це у п'ятницю, 30 вересня, повідомив президент України.

За словами Володимира Зеленського, де-факто Україна вже пройшла свій шлях НАТО, довівши сумісність зі стандартами Альянсу. Тепер же Україна готова вступити у НАТО офіційно за пришвидшеною процедурою.

18:07

Мінекономіки закликає банки підтримати експортерів

Міністерство економіки України закликало українські банки підтримати українську економіку під час війни шляхом фінансування експорту українських товарів, робіт та послуг на світові ринки, повідомляє пресслужба міністерства.

17:38

ЄІБ може профінансувати перший концесійний автобан в Україні

Європейський інвестиційний банк розгляне питання фінансування та завершення проєкту першого концесійного автобану Краковець-Львів та розширення інфраструктури західного кордону України, пише ЦТС.

17:35

Сенат США схвалив допомогу Україні у розмірі $12,4 млрд

Сенат США ухвалив законопроєкт про тимчасове фінансування, який передбачає виділення Україні понад $12 млрд. Про це пише видання "Гордон", посилаючись на The Washington Post.

17:29

Країни ЄС ніколи не визнають анексію українських територій

Лідери Європейського Союзу відреагували на промову президента рф путіна, який оголосив незаконну анексію чотирьох областей України: Херсонської, Запорізької, Луганської і Донецької. 

Лідери усіх країн Європейського Союзу опублікували спільну заяву, у якій рішуче відкинули та  засудили незаконну анексію Росією Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

17:10