СБУ відкрила кримінальне провадження щодо постачання Іраном росії дронів і ракет

21.10.2022, 13:08
СБУ відкрила кримінальне провадження щодо постачання Іраном росії дронів і ракет

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо постачання російській федерації іранських дронів і ракет. Про це повідомляє сторінка СБУ в Телеграм.

Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження, яке має встановити всіх причетних до постачання в рф іранських дронів "Shahed-136" і "Mohajer-6", а також балістичних ракет малої дальності "Fateh-110" та "Zolfaghar" - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, є всі підстави стверджувати, що представники іранської влади й оборонно-промислового комплексу умисно допомагають росії у війні проти України.

Як уточнили в СБУ, метою розслідування є поіменне встановлення причетних осіб, способу та маршрутів перевезення цих озброєнь і подальше притягнення винних до відповідальності.

"Той, хто допомагає росії обстрілювати мирні українські міста і села, має також понести відповідальність за воєнні злочини рф. Бо не можна свідомо продавати маніяку наточений ніж, а потім дивуватися, що він вбиває людей. Тож наразі українські правоохоронні органи дають юридичну оцінку такій допомозі нашому ворогу. Попри спроби рф замаскувати "Шахеди" під "Герані", ми доведемо їхнє іранське походження, зокрема, і за допомогою експертиз. Працюємо над тим, щоб зірвати маски з усіх воєнних злочинців і покарати їх", – заявив голова СБУ Василь Малюк.

 

 

 

 

Читайте також