"Наступний рік - вирішальний у цій війні"- Зеленський виступив у Конгресі США

фото - president.gov.ua

21 грудня Президент України у ході візиту до Вашингтону виступив на спільному засіданні обох палат Конгресу США. У своєму зверненні до Конгресу  Володимир Зеленськийв  назвав наступний рік вирішальним у війні. Президент наголосив, що боротьба України триває, і Кремль потрібно перемогти на полі бою.

22 грудня 2022

Президент України прибув з візитом до США

Президент України Володимир Зеленський перебуває у Вашингтоні з короткостроковим візитом.

21 грудня 2022

Володимир Зеленський відвідав українських захисників у Бахмуті на Донеччині

фото - офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку в Донецькій області, де зустрівся з українськими військовими, які обороняють місто Бахмут.

20 грудня 2022

У Києві засвітили вогні на головній ялинці країни

Традиційно 19 грудня, у День Святого Миколая, влада Києва засвітила вогні на головній ялинці країни на Софіївській площі.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

19 грудня 2022

В Європарламенті вручили премію Сахарова українському народу

В Європарламенті відбулася церемонія вручення премії Сахарова "За свободу думки" за 2022 рік, яку було присуджено мужньому народу України в особі Президента, обраних лідерів та громадянського суспільства.

На врученні були представники ДСНС України, парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра), правозахисниця Олександра Матвійчук ("Центр громадянських свобод"), та мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров.

14 грудня 2022

Україна вперше в історії отримала Нобелівську премію миру

фото Олександра Матвійчук, голова"Центру громадянських свобод"

В Осло, столиці Норвегії, вібулась церемонія вручення Нобелівської премії миру. Цього року премію розділили представники України, Білорусі та росії. В історії незалежної України це перша така нагорода. ЇЇ  отримала українська правозахисна організація "Центр громадянських свобод‎", яка 15 років працює заради захисту прав людей в Україні та закордоном.

12 грудня 2022

Україна відзначає День Збройних сил

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. На тлі повномасштабної війни, яку веде проти України Росія — це одне з найбільш знакових свят року.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», а 13-го грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

06 грудня 2022

Володимира Зеленського визнано "Людиною року" за версією Financial Times

фото - офіс президента України

Британська газета Financial Times визнала президента України Володимира Зеленського "Людиною року". Його визнали "втіленням мужності та стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії".

"Президент України Володимир Зеленський став людиною 2022 року за версією FT. 44-річний чоловік заслужив місце в історії своїм надзвичайним проявом лідерства та сили духу", - зазначили у виданні.

05 грудня 2022

Блінкен: Колективна рішучість НАТО підтримувати Україну буде непохитною

Колективна рішучість НАТО підтримувати Україну буде непохитною впродовж зими та до її перемоги над Росією. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен на пресконференції у Бухаресті.

30 листопада 2022

Україна відзначає День Гідності та Свободи

 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це знакове офіційне свято, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять  людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

21 листопада 2022