Президент Німеччини прибув з візитом в Україну

25.10.2022, 10:55
Президент Німеччини прибув з візитом в Україну

У вівторок вранці, 25 жовтня, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув з одноденним візитом до України. Це перший його візит з початку повномасштабного вторгнення рф.  

"Моє послання українцям таке: ми не тільки стоїмо поряд з вами. Але ми продовжуватимемо підтримувати Україну – економічно, політично та у військовому відношенні", – сказав Штайнмаєрю

Німців він закликав не забувати, що ця війна означає для українців, скільки страждань та руйнувань вони пережили. "Ми потрібні людям в Україні", – додав він.

На вечір узапланована зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. За даними канцелярії Штайнмаєра, президенти закликатимуть німецькі муніципалітети у найкоротші терміни встановити партнерство з українськими містами та допомогти їм пережити зиму.

Штайнмаєр заявив, що захоплюється стійкістю українців на фронті, а також містах та селах, які обстрілюються. "Для мене було важливо, особливо зараз, на етапі повітряних ударів безпілотниками та крилатими ракетами, надіслати знак солідарності українцям", – сказав він.

 

Читайте також