Мережа McDonald`s відновить роботу в Україні

11.08.2022, 15:52

McDonald’s відкриває свої заклади після кількамісячної паузи, пов’язаної з повномасштабним вторгненням російської армії на територію України.Про це у четвер, 11 серпня, повідомив глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається”, – написав очільник МЗС у ФБ. 

Він зазначив, що Україна вела довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. 

“Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні. Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України”, – зазначив Дмитро Кулеба. 

 

 

Читайте також