Доступна іпотека для українських захисників, медиків і педагогів стартує в жовтні

15.08.2022, 16:04

Програма доступної іпотеки під 3% річних з жовтня 2022 року запрацює для військовослужбовців, правоохоронців, медиків, педагогів та науковців. Про це повідомляє "Урядовий Кур'єр".

На наступному етапі - з початку 2023 року - вона стане масовою і отримати дешевий іпотечний кредит (під 7% річних) матимуть змогу усі українці, віком від 18 до 70 років (вікові межі обумовлені тим, що людина має підходити за банківськими критеріями щодо можливості погашення кредиту), які потребують поліпшення житлових умов та відповідають вимогам програми.

"Вже з жовтня ми запускаємо перший етап програми "Доступна іпотека", ініційованої Президентом Володимиром Зеленським ще до війни. Сьогодні ця ініціатива - більш ніж актуальна. Адже тисячі людей втратили своє житло через збройну агресію росії, хтось був змушений виїхати за кордон. Розраховуємо, що до кінця року військовослужбовці, правоохоронці, медики, педагоги та науковці отримають близько 2 тисячі квартир на умовах доступної іпотеки. А у другому етапі програми зможуть взяти участь українці, які потребують поліпшення житлових умов та відповідають вимогам програми", - наголосила Юлія Свириденко, Перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки України.

Читайте також