НБУ дозволив банкам продавати українцям більше валюти та запровадив нові обмеження для бізнесу

Національний банк України вніс зміни до обмежень на валютному ринку - готівковому та безготівковому, що діють з початку війни, 24 лютого 2022 року. Про це пише видання "Діло", посилаючись на повідомлення пресслужби НБУ.

17:36

НБУ змінив порядок розрахунків за кредитами рефінансування

Національний банк України на час дії воєнного стану змінює порядок розрахунку вартості пулу активів, переданого банком у заставу за кредитами рефінансування та за кредитами овернайт. Про це повідомляє пресслужба відомства.

17:25

СБУ виявила та заблокувала дві великі ботоферми

СБУ ліквідувала 2 ботоферми - на Київщині та в Одесі - які використовували для поширення деструктивного контенту (для дискредитації Сил оборони України та керівництва держави). Про це повідомляє пресслужба відомства.

17:12

У Києві можуть впровадити оплату проїзду в транспорті картою

Київська влада підтримала петицію про запровадження у столичному громадському транспорті можливості оплачувати проїзд банківською карткою. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

16:56

Елізабет Трасс стає прем'єр-міністром Великої Британії

Британський уряд очолить Елізабет Трасс. ЇЇ обрали новою очільницею Консервативної партії та прем'єр-міністеркою Великої Британії.

Елізабет Трасс - 47-річна політикиня з партії торі, яка хоче, щоб її вважали новою "залізною леді". Під час предвиборчої кампанії Трасс заявила, що має намір забезпечити поразку кремля у війні проти України.

За  призначення Трасс  віддали голоси 81 326 членів Консервативної партії (57,4%). Її опонент — ексглава Мінфіну Великої Британії Ріші Сунак — набрав 60 399 голосів.

15:01

У Брюсселі відбудеться засідання Ради асоціації Україна-ЄС

Рада асоціації Україна-ЄС 5 вересня в Брюсселі обговорить двосторонній порядок денний, зокрема виконання Угоди про асоціацію та поточний стан співпраці між Україною та ЄС.

Засідання проходитиме під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який вже прибув до Брюсселя. Делегацію ЄС очолить глава дипломатії Жозеп Боррель.

12:43

ЗАЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки - Енергоатом

Станом на 10:00 5 вересня 2022 року Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. Про це повідомив «Енергоатом» в Telegram.
Наразі в роботі залишається тільки 6-й енергоблок, який подає електроенергію в енергосистему України та забезпечує власні потреби Запорізької АЕС. Зауважень до роботи обладнання і систем безпеки наразі немає .

12:40