Лебедь пришел вторым

16.01.2001, 11:15

В Севильи закончился марафон по пересеченной местности, который называют "Seville Italica cross". Украинец Сергей Лебедь стал его серебряным призером. (укр.)

Переможцем марафону став кенієць Чарльз Каматі. З початку сезону це вже друга перемога кенійця на довгих дистанціях.

Сергій Лебідь пробіг 10 км з результатом 31 хвилина та 52 секунди, відставши від переможця всього на 4 секунди. Третім став чемпіон Європи Пауло Гуерра з Португалії, який показав результат 31:57. А світовий чемпіон бельгієць Мохаммед Моурхіт фінішував тільки четвертим з результатом 32:00.

Серед жінок дистанцію 6,6 км швидше за всіх пробігла британка Паула Радкліфф з результатом 21:31. Не відставали від неї представниця Югославії Олівера Йевтіц та бельгійка Аня Смолдерс. Про це повідомляє "Champion.com.ua".