Украинские гандболисты прошли в четвертьфинал чемпионата мира

02.02.2001, 11:20

Украинская команда в 1/8 финала чемпионата мира только в дополнительное время сломила сопротивление хорватских гандболистов, победив со счетом 34:37. (укр.)

Отже, після цієї перемоги українці пробилися до чвертьфіналу ЧС-2001 року, де швидше за все, їхніми суперниками стане шведська команда.

Щодо до матчу, то можна сказати, що українці майже весь час володіли перевагою в рахунку, випереджаючи гандболістів з Хорватії в три-чотири м'ячі. Перша половина гри була за українцями - 11:15. В другій же 30-хвилинці наші гравці дещо розслабилися, чим відразу і скористалися їхні суперники з Балканів.

На 13-й хвилині другого періоду хорвати зрівнюють рахунок. Надалі наші гравці зібралися і знову повели в рахунку. За 4 хвилини до закінчення гри українці вигравали 25:28. Друга ж половина гри зусиллями олімпійських чемпіонів Атланти-96 закінчилася з рахунком 33:33. А потім був додатковий час, де переможцями і стали українці з рахунком 34:37.

Нагадаємо, що окрім олімпійського золота Атланти хорвати вибороли бронзу Євро-94 та стали срібними призерами ЧС-95 року. Для наших же гандболістів це друга гра з хорватами. Першого разу ми поступилися 26:18, але тоді це був матч групового турніру на Євро-2000, а от перемога в 1/8 фіналу чемпіонату світу зовсім інша справа. Про це повідомляється на сайті "Champion.com.ua".