Украинские гандболисты шведов не одолели

03.02.2001, 11:07

В одном из матчей четвертьфинала чемпионата мира по гандболу, который состоялся 2 февраля во Франции, украинская сборная не смогла обыграть команду Швеции. (укр.)

Українці програли з рахунком 34:20.

Гра проходила за явної переваги шведських гандболістів. Українці ніяк не могли набрати тих шість, іноді, вісім м'ячів, щоб наздогнати суперника. Наша команда виступила професійно та якісно, але все ж чемпіони є чемпіони. Після першого тайму рахунок був 14:9 на користь шведської команди. Звичайно ж, після напруженого матчу з хорватами наші хлопці не змогли відновитися на повну силу, тому було помітно, що під кінець гри українці просто стомилися. Додайте сюди ж те, що середній вік шведської команди від 30 і далі.

Тепер українська команда вирушить до Парижа, де буде змагатися за 5-7 місце чемпіонату. Там, 3 лютого вона зустрінеться з командою Іспанії, а Росія, яка теж вибула з боротьби в чвертьфіналі, зустрінеться з німцями. Про це повідомляється на сайті "Champion.com.ua".