Валерій Залужний: "Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах"

29.08.2022, 12:37
Валерій Залужний: "Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах"

Сьогодні, 29 серпня, День памʼяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Пам'ятний день встановлений Указом Президента України 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

"Насправді кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу", –  наголосив головнокомандувача ЗСУ у зверненні з нагоди цього дня.

За словами Валерія Залужного, не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати, бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом:

"На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі".

"Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якими захоплюватиметься світ. Обіцяю, жодна жертва не стане марною – ми продовжуватимемо боротьбу до нашої Перемоги. Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах. Вічна памʼять Героям!", – підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

 

Читайте також