"Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії від імені України

Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені цьогорічного мовника-переможця - української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення. Про це йдеться у заяві EBU.

14:54

Збитки "Ощадбанку" сягнули понад 4 млрд грн через війну

Ощадбанк за перше півріччя зафіксував збиток 4,03 млрд грн, за цей же період минулого року декларував прибуток 512,6 млн грн. Про це повідомляє "FinBalance.com.ua".

14:47

НБУ збільшив купівлю валюти і скоротив продаж

НБУ продовжує скорочувати продаж валюти із резервів - з 18 по 22 липня Нацбанк продав на міжбанку $309,20 млн і купив $223,22 млн - негативне сальдо інтервенцій НБУ минулого тижня становило $85,98 млн. Про це повідомляє "Украинский банковский портал".

14:38

Meta за підтримки Мінцифри запускає програму допомоги для відновлення економіки України

Meta оголошує про запуск програми в підтримку відновлення економіки України, в рамках якої компанія запускає спеціалізований навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє "ITC.ua".

14:30

ІТ-армія заблокувала понад 750 онлайн-ресурсів рф

З 11 до 24 липня ІТ-армія вивела з ладу більше 750 російських онлайн-ресурсів. Про це повідомляє  Міністерстві цифрової трансформації у власному каналі в Telegram.

Кібератак зазнали критично важливі онлайн-ресурси Міністерства закордонних справ рф. Щоб захистити сайти, очільник міністерства Сергій Лавров змушений був відволіктися від чергового замилювання очей та тимчасово приховати сайти МЗС.

13:41

Польща передала Україні танки PT-91 Twardy

Польща направила Україні значну партію танків PT-91 Twardy. Про це повідомив прес- секретар агентства озброєння Кшиштоф Платек , без розкриття точної кількості та додаткових подробиць чергового траншу польської допомоги.

13:31