Шмигаль – з вересня в Україні має масово стартувати приватизація

04.08.2022, 12:31
Фото - https://www.kmu.gov.ua/

Це дасть змогу ефективно використовувати об'єкти, що пустують, та дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. 

З 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. На цьому наголосив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей 3 серпня.

 "Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким", – зазначив Прем`єр.  Водночас, за його словами, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

 "Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об'єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу", – наголосив голова Уряду.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.

 

 

Читайте також