Обов`язковий іспит для отримання громадянства України: Зеленський відповів на петицію

11.07.2022, 13:39
Обов`язковий іспит для отримання громадянства України:  Зеленський  відповів на петицію

Президент України відповів на петицію щодо введення обов'язкового іспиту для отримання громадянства України.

Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Денису Шмигалю опрацювати відповідне питання. Офіційну відповідь опубліковано на сайті офісу президента.

Петиція була подана 23 травня цього року. Її ініціатор Віталій Капустян просить главу держави ввести обов'язковий іспит для отримання українського громадянства, який повинен включати тести з української мови, історії України, знання Конституції. Також автор пропонує вивчення державного гімну.

Голова держави зазначив, що питання про введення обов'язкового іспиту для набуття громадянства України потребує законодавчого врегулювання."Я звернувся до прем'єр-міністра Д. Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання", - заявив Зеленський.

За словами президента, наразі відповідно до Конституції уряд забезпечує проведення політики у сферах освіти і науки, всебічного розвитку та функціонування державної мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України, проведення державної правової політики, регулює міграційні процеси

Читайте також